Kategorie

Kontakt

Klocki LEGO Kraków

sklep@magicznezabawki.pl

Tel:   531-471-131


WYSYŁKA:
 Kurier InPost:
   - przedpłata - 12 zł
   - pobranie    - 15 zł

Klocki LEGO Kraków i online


Reklamacje

Otrzymałeś uszkodony towar? Towar zepsuł się podczas użytkowania

Sprawdź jak złożyć reklamację

LEGO City 60141 Posterunek policji

5702015865654
Producent: LEGO
Dostępność:
Dostępne
szt.
346,00 zł

Dołącz do akcji i pomóż policjantom z LEGO® City, którzy próbują zatrzymać złodziejaszków w areszcie! W zestawie znajdziesz trzy poziomowy posterunek pełen rozmaitych akcesoriów, celę z funkcją wybuchającej ściany, wieżę strażniczą, garaż i biura, helikopter, radiowóz pościgowy oraz policyjny motocykl, a do tego samochód złodziejaszków wyposażony w rozsuwany obrotowy wysięgnik. Zestaw zawiera siedem minifigurek: czterech policjantów i trzech złodziejaszków, a do tego figurkę policyjnego psa.

 

Z klocków zestawu zbudujesz trzyczęściowy posterunek policji, policyjny helikopter, radiowóz pościgowy, policyjny motocykl oraz samochód złodziejaszków. Posterunek policji ma trzy poziomy, a na nich dwie cele z toaletami, wywietrzniki z otwieranymi kratkami i ściany z funkcją wybuchu. Na dachu znajduje się lądowisko dla helikopterów, antena i antena satelitarna. Budynek ma też szperacze, garaż, rampę, warsztat z otwieranymi drzwiami i narzędziami, wieżę strażniczą, napowietrzne przejście, trzy biura i bramę z barierką. Helikopter wyposażony jest w obrotowe wirniki i otwieraną kabinę. Ciężarówka złodziejaszków ma obrotowy, rozsuwany wysięgnik.

 

Umieść dynamit w wywietrzniku. Przyda się rozsuwany wysięgnik! Uwolnij złodziejaszka z celi, wysadzając ścianę dynamitem. Unieś bramę garażu, a potem pchnij dźwignię, żeby radiowóz pościgowy ruszył.

 

W zestawie są też dodatkowe akcesoria: trzy pary kajdanków, dwie krótkofalówki, megafon, cztery kubki, kamera, lizak policyjny, łom, klucz i dwie laski dynamitu.

 

Posterunek policji ma ok. 24 cm wysokości, 36 cm szerokości i 36 cm głębokości.

Helikopter policyjny ma ok. 8 cm wysokości, 20 cm długości i 4 cm szerokości.

Radiowóz pościgowy ma ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości.

Policyjny motocykl ma ok. 3 cm wysokości, 7 cm długości i 2 cm szerokości.

Auto złoczyńców ok. 6cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości.

 

LEGO City 60141 Posterunek policji to zestaw klocków do składania i zabawy przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat.

 

 

Zestaw zawiera 894 klocki.